Imprezy okolicznościowe

Eleganckie wnętrza Restauracji BALDI sprzyjają organizacji niezapomnianych imprez rodzinnych i okolicznościowych. Wyjątkowe wydarzenia zawsze warto świętować w wyjątkowym miejscu!

Nasza restauracja jest doskonałym miejscem na zorganizowanie zarówno imprezy rodzinnej, takiej jak: wesele, komunia, jubileusz a także studniówki, balu, imprezy firmowej oraz spotkania biznesowego, szkolenia czy konferencji.

Posiadamy dwie sale dolna: mogąca pomieścić 120 osób, górna na 60 osób. W wyposażeniu sali dolnej mamy duży ekran na ścianie oraz rzutnik multimedialny i sprzęt nagłaśniający.

Serving-chef
Red-wine-img
pic34-free-img
Serving-chef
rodz1
rodz2

Imprezy rodzinne

Wnętrze lokalu jak i jego otoczenie są znakomicie przystosowane do organizacji uroczystości rodzinnych.
Dla rodzin z dziećmi oddajemy do dyspozycji przestronny zamknięty plac zabaw z urządzeniami rekreacyjnymi, które tym najmłodszym wypełnią czas dobrą zabawą. W naszym lokalu jest także pokój dla MATKI Z DZIECKIEM. Obszerny taras z ogrodem pełnym zieleni, pozwolą gościom odetchnąć w przerwach między dobrą zabawą i pysznymi posiłkami.

Organizujemy:

  • urodziny, rocznice
  • Chrzciny, roczki, komunie, konfirmacje
  • Spotkania klasowe i zjazdy rodzinne

Spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje

Spotkania biznesowe nie zawsze muszą odbywać się w siedzibach firmy. Restauracja BALDI jest odpowiednim miejscem dla ludzi biznesu.

Posiadamy dwie sale dolna: mogąca pomieścić 120 osób, górna na 60 osób. W wyposażeniu sali dolnej mamy duży ekran na ścianie oraz rzutnik multimedialny i sprzęt nagłaśniający. Poleca nas meteor-turystyka.pl – internetowy serwis noclegowy, od którego otrzymaliśmy certyfikat „Gwarancja Satysfakcji”.

salagorna01
saladolna01
pic34-free-img

Udogodnienia

Darmowe WiFi

Strefa palenia

Muzyka

Parking

"W Baldi mieliśmy zorganizowane wesele i nie żałujemy ani trochę, profesjonalna obsługa, przystępne ceny, z Panią Marleną mieliśmy w 100% ciągły kontakt, rozwiewała nasze wątpliwości i bardzo dobrze doradzała, jedzenie pyszne, wszystko było bardzo pozytywne. Polecamy z całego serca ."
- Klaudia

Więcej opinii: